Strona główna > Bramy

Bramy

Na dostawcę w tym segmencie wybraliśmy zdecydowanego lidera. Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram i ogrodzeń. To firma w całości oparta na polskim kapitale, zatrudniająca ponad 1000 osób. Jej wyroby charakteryzują się solidnością wykonania i trwałością zastosowanych rozwiązań.

 

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą

więcej...

Bramy uchylne

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu, dobra jakość za umiarkowaną cenę.

więcej...

Bramy ogrodzeniowe

Sprawne funkcjonowanie bramy gwarantuje jej samonośna konstrukcja. Skrzydło zawieszone nad wjazdem nie wymaga dodatkowego podparcia i dlatego: śnieg, liście czy piasek nie przeszkadzają w swobodnym przemieszczaniu bramy.  Stabilny ruch zapewnia specjalny zespół łożyskowanych rolek prowadzących, a zamontowany na słupku chwytak zapewnia łagodny i pewny dojazd oraz ustala położenie skrzydła bramy w pozycji zamkniętej.

więcej...

Ogrodzenia posesyjne

Bardzo bogata oferta. Wiele różnych wzorów a każdy dostępny w wielu rozmiarach i kolorach. Pozwalają na dopasowanie do każdej posesji, niezależnie od wielkości obszaru i ukształtowania terenu. W skład systemu wchodzą: bramy, segmenty, furtki oraz słupy. Można je dowolnie komponować i zestawiać.

Automatyka

Komfort obsługi w każdych warunkach atmosferycznych zapewnia zamontowanie automatyki. Poprzez jej zastosowanie w prosty i bezpieczny sposób można sterować pracą każdej bramy, bez zbędnego wysiłku i fatygi. Firma WIŚNIOWSKI proponuje sprawdzone i nowoczesne automaty do bram.

Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe to zwarte konstrukcje, które montuje się w pozycji pionowej, co pozwala na znaczną oszczędność przestrzeni w pomieszczeniu garażowym. Brama nie zajmuje też miejsca przy wjeździe, bo drzwi otwierają się do góry, dlatego możesz wykorzystać maksymalną ilość przestrzeni.

Jakość na lata

Konstrukcja bramy została wykonana z ocynkowanej stali (w przypadku prowadnic oraz łączników), a panele bramowe wykonane są z cynkowanej blachy stalowej, dodatkowo zabezpieczonej specjalnymi farbami poliestrowymi. Wykonanie brama ze starannie wyprofilowanej blachy zapewnia doskonały wygląd przez wiele lat i to bez konieczności konserwacji. Oszczędność czasu i pieniędzy!

Wygoda i bezpieczeństwo użytkowania

Wszystkie bramy posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, jak znak CE czy atest PZH. Bramy wyposażone są w liczne systemy bezpieczeństwa, jak zabezpieczenia przeciw pęknięciom linek czy sprężyn, fotokomórki i sygnały świetlne, które pozwalają na bezpieczne ich użytkowanie. Bramy wyposażone są w specjalne dźwignie, które w przypadku braku prądu umożliwią ręczną obsługę. Listwy bezpieczeństwa i hamulce elektromagnetyczne zapewniają całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Kolorystyka

Szeroka gama kolorystyczna to niewątpliwy atut naszych bram przemysłowych. Nasze bramy przemysłowe mogą zostać pomalowane w jeden z ponad 200 kolorów z palety RAL. Wiemy, jak ważna jest identyfikacja wizualna w projektowaniu siedziby firmy a dzięki nam łatwo dobierzesz produkt pasujący kolorystycznie do budynku Twojego przedsiębiorstwa.

Szeroki wybór

Szukasz bramy roletowej, a może harmonijkowej? Potrzebujesz bramy przeszklonej? Cokolwiek byś nie szukał, najszersza oferta bram przemysłowych w Lublinie pozwoli Ci na dobór idealnej bramy dla Twojej firmy. W ofercie posiadamy bramy przemysłowe każdego rodzaju i w niemal każdym wymiarze. Bez problemu dobierzemy bramę przez którą przejedzie auto ciężarowe albo bramę, która zajmuje minimalną ilość miejsca w hali firmowej.

Bramy przemysłowe Lublin

Tel: 081 718-58-05, 718-58-06

Bramy garażowe

Wybór bramy garażowej to jeden z najważniejszych kroków podczas budowy domu. Odpowiedni wybór bramy pozwoli nie tylko na komfort użytkowania garażu ale także zmniejszy straty ciepła w domu czy zapewni bezpieczeństwo znajdującym się w garażu przedmiotom.

Bramy na każdą okazję

Szeroka gama bram garażowych pozwoli na wybór produktu idealnie dopasowanego do naszych potrzeb i koncepcji garażu. W ofercie znajdują się:
-bramy rozwierne (jedno- i dwuskrzydłowe)
-tradycyjne bramy uchylne,
-bramy segmentowe
-eleganckie bramy roletowe (tworzone na wymiar).

Każdą z bram można indywidualnie dopasować do szerokości otworu wjazdowego do garażu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkownika jest naszym priorytetem. Ograniczniki otwarcia chronią bramy garażowe przez znacznym wygięciem oraz otwarciem, a starannie dobrane sprężyny chronią bramę przed przytrzaśnięciem palców. Bramy posiadają również szereg zabezpieczeń antywłamaniowych, jak podwójne rygle samozatrzaskowe.

Komfort

Mechanizm otwierania i zamykania bramy został skonstruowany w taki sposób, by maksymalnie ułatwić korzystanie z niego. Brama otwiera się praktycznie bezgłośnie, a dla zwiększenia komfortu użytkowania, można dokupić zdalne sterowanie napędem bramy garażu.

Design

Budując dom możesz swobodnie dopasować kolor bramy do barwy reszty domu. Malowanie proszkowe na jeden z ponad 200 kolorów z palety RAL, pozwoli Ci dobrać odpowiednią barwę bramy garażowej pasującą do reszty domu.

Bramy garażowe Lublin

Tel: 081 718-58-05, 718-58-06