Strona główna > Bramy > Bramy segmentowe
Bramy segmentowe

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie.

 

 

                  

 

 

 

Brama segmentowa montowana jest bezpośrednio za otworem wjazdowym, a dzięki pionowemu kierunkowi otwierania oraz prowadzeniu pod kątem prostym nie zajmuje przestrzeni przed budynkiem i umożliwia wykorzystanie całkowitej głębokości pomieszczenia.
 

 

 

Idealne rozwiązanie dla ocieplonych garaży

Odpowiedniej grubości panele (40 mm) ocieplone pianką oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie zapewnia najlepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu. Współczynnik przenikania ciepła dla bramy segmentowej UniPro kształtuje się na poziomie Uk=1,0 W/m2K. Dolna uszczelka komorowa eliminuje konieczność zastosowania progu i minimalizuje efekt nierówności posadzki.

 

 

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Nasza brama segmentowa została zaprojektowana tak, abyś mógł jej bezpiecznie używać. Po pierwsze panel z zabezpieczeniem kształtowym przed zakleszczeniem palców. Teraz możesz otwierać i zamykać bramę bez obaw, przesuwając dłoń po płaszczu nawet w miejscu łączenia paneli. Po drugie bezpieczny układ sprężyn montowanych w prowadnicach ponad otworem wjazdowym. Po trzecie hamulec bezpieczeństwa, po czwarte fotokomórki.

 

 

Cicha, płynna i niezawodna praca bramy

UniPro to brama stabilna, doskonale wyważona dzięki odpowiednio dobranemu układowi sprężyn. Dodatkowo zastosowanie rolek o "pływających" osiach minimalizuje efekt tarcia, dzięki temu praca całego mechanizmu jest sprawna i komfortowa, nawet przy ręcznym otwieraniu.

 

Rodzaje paneli

Poszycie bramy segmentowej wykonane jest z paneli stalowych, przypominających strukturą drewno. Do wyboru mamy panele  w kilku wersjach przetłoczeń lub całkiem gładki (bez przetłoczeń). Dodatkowo, jeden z paneli możemy zamówić z kasetonami ozdobnymi.

 

Wzory przetłoczeń:

Bez przetłoczeń

Przetłoczenia kasetonowe

Przetłoczenia niskie

Przetłoczenia wysokie

Z ozdobnikami

Bez przetłoczeń Kasetonowe Niskie Wysokie Z ozdobnikami

 
 

Typowe kolory:

Biały

Brązowy

Złoty dąb

Orzech

Mahoń

Biały Brązowy Złoty dąb Orzech Mahoń

 

Inne rozwiązania

W bogatej ofercie Fabryki Wiśniowski znajdziecie Państwo jeszcze wiele innych kontrukcji bram opracowanych w celu zaspokojenia wszelkich oczekiwań przyszłych użytkowników.

 

Bramy przemysłowe Bramy roletowe
   
Więcej informacji na stronie producenta. Więcej informacji na stronie producenta.

 


Przykładowe ceny bram:
1. Brama segmentowa UniPro Plus A , kolor biały lub brąz, przetłoczenia niskie
   do otworu o szerokości 2400cm, wysokości 2100cm ręcznie otwierana ................cena netto 1480 zł
2. Brama jak wyżej z napędem Integrum ................................................................cena netto 1950 zł