O FIRMIE – ATOS LUBLIN

Misją Firmy Atos jest poprzez dostarczanie nowoczesnej stolarki oraz profesjonalne wykonywanie usług montażowych spełnienie oczekiwań a w efekcie uzyskanie zadowolenia wszystkich Klientów.

Firma ATOS powstała w 1995 roku jako odpowiedź na dynamicznie rozwijający się rynek stolarki budowlanej w Polsce. Od początku działalności naszym głównym celem stało się dostarczenie klientom najwyższej jakości produktów. Nasze okna i drzwi powstają w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w Europie Zachodniej. Dzięki temu zachowują swoja wysoką jakość przez wiele lat w najtrudniejszych nawet warunkach klimatycznych.

Nabyte doświadczenie pozwoliło nam także doskonale poznać potrzeby rynku i wymagania klientów. Gwarantujemy kompletne doradztwo w doborze produktu oraz jego profesjonalny montaż.

ATOS to firma regionalna. Obsługujemy klientów z terenu województwa lubelskiego. Obsłużyliśmy już 11 000 klientów z Lublina i 200 innych miejscowości.

Zaufanie jakim obdarzyli nas nasi klienci procentuje pozytywną opinią oraz przeważającą liczbą "realizacji z polecenia".

Dziękujemy za to zaufanie.

Jeżeli mają Państwo pytania związane ze stolarką budowlaną prosimy o kontakt. Nasi pracownicy o oferowanych przez nas produktach udzielą szczegółowych informacji a także porad technicznych.
Możecie Państwo zamówić bezpłatną wizytę naszego fachowca w swoim mieszkaniu, a z przeprowadzonego obmiaru przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

 

2DSC_5178

4DSC_5296b

49DSC_5326

Działalność na rzecz regionu

Jesteśmy stąd. Z tego miasta. Z tego regionu. Tu pracujemy. Tutaj też zauważamy ludzi i inicjatywy którym warto pomagać i które staramy się wspierać.

  • Współpraca przy organizacji II Otwartych Mistrzostw Ziemii Lubelskiej w Ratownictwie Medycznym
  • Wsparcie finansowe dla Muzeum Zamoyskich w Kozłówce
  • Sfinansowanie imprezy Mikołajkowej dla dzieci z Kalinowszczyzny, Klub Fabryka
  • Dofinansowanie dla dzieci z Grupy Wsparcia przy Centrum Usług Socjalnych w Lublinie
  • Finansowy udział w akcji; "Zdążyć z Pomocą" dla Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

01

02

03