Bramy Ogrodzeniowe

Na dostawcę w tym segmencie wybraliśmy zdecydowanego lidera. Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram i ogrodzeń. To firma w całości oparta na polskim kapitale, zatrudniająca ponad 1000 osób. Jej wyroby charakteryzują się solidnością wykonania i trwałością zastosowanych rozwiązań.

Bramy Ogrodzeniowe

Skrzydło zawieszone wysiegnikowo ponad poziomem wjazdu gwarantuje sprawne funkcjonowanie bramy nawet w trudnych warunkach atmosferycznych; śnieg, liście, piasek na podjeździe. To idealne rozwiązanie dla posesji o krótkim podjeździe – po otwarciu nie zajmuje miejsca w świetle wjazdu.

Bezpieczeństwo użytkowania gwarantują: wyłącznik przeciążeniowy i lampa ostrzegawcza sygnalizująca ruch bramy. Wyłącznik przeciążeniowy w razie zetknięcia bramy z przeszkodą (np. maską samochodu) spowoduje zatrzymanie i cofnięcie skrzydła. Dodatkowo, dla zwiększenia poziomu ochrony, pionową krawędź skrzydła wyposażono w gumowe zabezpieczenia. Opcjami dodatkowymi mogą być: fotokomórki lub listwy bezpieczeństwa. System fotokomórek reaguje na ruch w świetle wjazdu podczas zamykania bramy.

 
Praktyczne otwieranie w przypadku braku zasilania!
Brama ogrodzeniowa przesuwna w wersji automatycznej posiada urządzenie sterujące wbudowane w słupek. W ten sposób automat zabezpieczono przed dostępem niepowołanych osób. W przypadku braku zasilania, bramę można z łatwością otworzyć ręcznie rozblokowując mechanizm za pomocą specjalnej dźwigni zamontowanej na obudowie słupka – zamykanej na kluczyk. Automat zasilany jest napięciem bezpiecznym 24V, posiada funkcję powolnego startu i zatrzymania.
 
Uniwersalny charakter
oznacza, że ogrodzenie pasuje do każdej posesji, niezależnie od wielkości obszaru i ukształtowania terenu.
 

Trwałość

to podstawowa zaleta naszych ogrodzeń. Wszystkie elementy systemu wykonane są ze stali, a następnie cynkowane ogniowo – daje to doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne. Natomiast ogrodzenia malowane proszkowe, oprócz walorów estetycznych, zyskują dodatkową ochronę powierzchni. Wszystko po to, aby ogrodzenie służyło przez długie lata bez konieczności konserwacji – to wyjątkowa wygoda i oszczędność!
 
Ogrodzenia posesyjne
Bardzo bogata oferta. Wiele różnych wzorów a każdy dostępny w wielu rozmiarach i kolorach. Pozwalają na dopasowanie do każdej posesji, niezależnie od wielkości obszaru i ukształtowania terenu. W skład systemu wchodzą: bramy, segmenty, furtki oraz słupy. Można je dowolnie komponować i zestawiać.
Kontakt