Deceuninck Elegant Infinity

Smukłe, niezlicowane skrzydło charakteryzuje się minimalistycznym designem. Model ten wyposażony jest w ramę wzmocnioną technologią Forthex oraz skrzydło ze stalowym wzmocnieniem.

Elegant Infinity 76 X – CZAS NA NOWY STANDARD

System eleganckich profili o wyjątkowych właściwościach użytkowych. Doskonała izolacja termiczna z wartością Uf 0,93 W/m²K i niewielka głębokość profilu wynosząca zaledwie 76 mm zapewniają maksymalną efektywność zarówno w nowych budynkach, jak i w tych remontowanych. W procesie produkcji profili wykorzystywany jest ekologiczny materiał z recyklingu EcoPowerCore, co sprawia, że Elegant wyznacza nowe standardy w zrównoważonym rozwoju.

Dzięki smukłej konstrukcji i sześciennym, kątowym listwom przyszybowym, Elegant reprezentuje nową generację designerskich okien. Wizualnie przypomina okna aluminiowe, nadając domom stylowy, elegancki i nowoczesny wygląd. Dlatego też system ten stanowi praktyczną i ekologiczną alternatywę lub uzupełnienie dla tradycyjnych okien aluminiowych.

Elegant – Nagrodzony Design

System Elegant wyróżnia się innowacyjnym i unikalnym wyglądem profili okiennych z PVC. Charakteryzuje go wąska, charakterystyczna linia skrzydła i ramy oraz wyjątkowo wąskie przylgi, które tworzą przełomowy design. Dzięki temu nowatorskiemu wyglądowi profili, firma Deceuninck otrzymała za system Elegant dwie prestiżowe nagrody – German Design Award oraz Red Dot Award.

PERFEKCJA I DESIGN

Okna o wyjątkowo cienkich profilach Elegant zapewniają jeszcze więcej naturalnego światła w pomieszczeniach. Specjalna technologia wklejania szyb pozwala na budowę szczególnie dużych, a jednocześnie stabilnych i bezpiecznych okien, dzięki którym wnętrza są pięknie nasłonecznione. Duże okna tworzą jasną przestrzeń, co sprzyja tworzeniu przyjaznej atmosfery w domu.

INWESTYCJA W ROZWÓJ

W procesie produkcji profili Elegant wykorzystujemy nasz specjalny materiał z recyklingu – EcoPowerCore. Materiał pierwotny przetwarzany jest w naszym nowoczesnym zakładzie recyklingu w Diksmuide w Belgii. Dzięki temu każdy kilogram odzyskanego PVC pozwala zaoszczędzić do 2 kg emisji CO2, co sprawia, że Elegant ustanawia nowe standardy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

Przekrój pionowy

Przekrój poziomy

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ELEGANT

Kontakt