O FIRMIE – ATOS LUBLIN

Dzięki nowoczesnym technologiom i wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy produkty trwałe i estetyczne, które spełniają najwyższe standardy. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów i dostarczanie rozwiązań idealnie dopasowanych do ich potrzeb.

Misja firmy

Misją Firmy Atos jest poprzez dostarczanie nowoczesnej stolarki oraz profesjonalne wykonywanie usług montażowych spełnienie oczekiwań a w efekcie uzyskanie zadowolenia wszystkich Klientów.

Lider w Branży Stolarki Budowlanej od 1995 Roku

Firma ATOS powstała w 1995 roku jako odpowiedź na dynamicznie rozwijający się rynek stolarki budowlanej w Polsce. Od początku działalności naszym głównym celem stało się dostarczenie klientom najwyższej jakości produktów. Nasze okna i drzwi powstają w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w Europie Zachodniej. Dzięki temu zachowują swoja wysoką jakość przez wiele lat w najtrudniejszych nawet warunkach klimatycznych.
DOŚWIADCZENIA
lat
KLIENTÓW
0 +

Doświadczenie i Profesjonalizm

Nabyte doświadczenie pozwoliło nam także doskonale poznać potrzeby rynku i wymagania klientów. Gwarantujemy kompletne doradztwo w doborze produktu oraz jego profesjonalny montaż.

Twój zaufany Partner

ATOS to firma regionalna. Obsługujemy klientów z terenu województwa lubelskiego. Obsłużyliśmy już 14 000 klientów z Lublina i 200 innych miejscowości.

Zaufanie jakim obdarzyli nas nasi klienci procentuje pozytywną opinią oraz przeważającą liczbą „realizacji z polecenia”.

Jeżeli mają Państwo pytania związane ze stolarką budowlaną prosimy o kontakt. Nasi pracownicy o oferowanych przez nas produktach udzielą szczegółowych informacji a także porad technicznych.

Możecie Państwo zamówić bezpłatną wizytę naszego fachowca w swoim mieszkaniu, a z przeprowadzonego obmiaru przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Dlaczego Warto Skorzystać z Usług Firmy ATOS?

Zaufanie, którym obdarzyli nas nasi klienci, procentuje pozytywnymi opiniami i rekomendacjami.

Działalność na rzecz regionu

Jesteśmy stąd. Z tego miasta. Z tego regionu. Tu pracujemy. Tutaj też zauważamy ludzi i inicjatywy którym warto pomagać i które staramy się wspierać.

Kontakt