Kömmerling 76 AD

Odkryj lepszą jakość życia!

Wybór bez kompromisów

Oferujemy nowoczesny i najlepszy w swojej kategorii system okien i drzwi PVC. Gwarantuje on najwyższą jakość, znaczące oszczędności na kosztach energii, optymalną ochronę przed hałasem, solidne zabezpieczenie przed włamaniami oraz różnorodne możliwości kształtowania zewnętrznej powierzchni, co stanowi o jego przewadze. Wybierając okna w systemie Kömmerling 76 AD, podejmujesz właściwą decyzję, podnosząc jakość swojego życia!

Okna Kömmerling 76 AD cechują się wszystkimi parametrami nowoczesnych okien przyszłości. Od kształtu geometrii przez funkcjonalność, statykę oraz współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska – system ten spełnia nie tylko aktualne wymagania, ale przede wszystkim wymogi przyszłości.

Innowacyjna konstrukcja systemu Kömmerling 76 AD umożliwia montaż nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości do 48 mm oraz różnorodnych szyb funkcyjnych. Dzięki inteligentnym technikom mocowań, profesjonalny montaż jest realizowany szybko, sprawnie i bez większych trudności. Wymiana starych okien na nowoczesne w systemie Kömmerling 76 AD jest więc czystą przyjemnością.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA Kommerling 76 AD

Kontakt