Bramy segmentowe – Lublin

02

 

 

Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.
Brama segmentowa montowana jest bezpośrednio za otworem wjazdowym, a dzięki pionowemu kierunkowi otwierania oraz prowadzeniu pod kątem prostym nie zajmuje przestrzeni przed budynkiem i umożliwia wykorzystanie całkowitej głębokości pomieszczenia.


bramy_garazowe_bramy_segmentowe_wisniowski_01

Bramy Segmentowe UniPro - ciepło i cicho w garażu

Współczynnik przenikania ciepła: Uk=1,07 W/m²K
Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB
Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu.
Jest to brama ciepła (współczynnik przenikania ciepła bramy Uk = 1,07 [W/m²K]) przeznaczona szczególnie do garaży ogrzewanych.
Nasze bramy garażowe są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym.

Więcej informacji na stronie producenta - kliknij


Super ciepła brama garażowa UniTherm

Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,37 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolacje całej bramy z współczynnikiem ciepła na poziomie 0,79 W/m²K dla bramy 5500 x 2250 mm.

Więcej informacji na stronie producenta - kliknij

bramy_garazowe_bramy_segmentowe_wisniowski_01


bramy_garazowe_bramy_segmentowe_wisniowski_01

PRIME nowa klasa garażowych bram segmentowych
Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.
Taka jest brama PRIME. Innowacyjna, dopracowana w każdym szczególe odzwierciedla Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz. To w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej.
PRIME nie ma sobie równych, a klasyczna linia stylistyczna jest zapowiedzią tego co kryje się w inteligentnie zaprojektowanym wnętrzu bramy.

Więcej informacji na stronie producenta - kliknij

Idealne rozwiązanie dla ocieplonych garaży

08
Odpowiedniej grubości panele (40 mm) ocieplone pianką oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie zapewnia najlepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu. Współczynnik przenikania ciepła dla bramy segmentowej UniPro kształtuje się na poziomie Uk=1,07 W/m²K. Dolna uszczelka komorowa eliminuje konieczność zastosowania progu i minimalizuje efekt nierówności posadzki.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

08
Nasza brama segmentowa została zaprojektowana tak, abyś mógł jej bezpiecznie używać. Po pierwsze panel z zabezpieczeniem kształtowym przed zakleszczeniem palców. Teraz możesz otwierać i zamykać bramę bez obaw, przesuwając dłoń po płaszczu nawet w miejscu łączenia paneli. Po drugie bezpieczny układ sprężyn montowanych w prowadnicach ponad otworem wjazdowym. Po trzecie hamulec bezpieczeństwa, po czwarte fotokomórki.

Cicha, płynna i niezawodna praca bramy

08
UniPro to brama stabilna, doskonale wyważona dzięki odpowiednio dobranemu układowi sprężyn. Dodatkowo zastosowanie rolek o "pływających" osiach minimalizuje efekt tarcia, dzięki temu praca całego mechanizmu jest sprawna i komfortowa, nawet przy ręcznym otwieraniu.

WZORY PRZETŁOCZEŃ

01
Bez przetłoczeń
02
Kasetonowe
niskie
Niskie
04
Wysokie
05
Z ozdobnikami

TYPOWE KOLORY

06
Biały
07
Brązowe
08
Złoty dąb
09
Orzech
10
Machoń

AUTOMATYKA

Pełny komfort obsługi bramy zapewnia nowoczesna automatyka.

automat_mido_02

Standardowe napędy serii MIDO.
Napęd za pośrednictwem łańcucha porusza wózkiem jezdnym po szynie. Po przez procedurę programowania mamy możliwość dopasowania parametrów napędu dla potrzeb konkretnej bramy. W przypadku natrafienia na przeszkodę podczas zamykania bramy automat zatrzymuje się i wraca do pozycji otwartej. W komplecie z napędem nadajnik zdalnego sterowania ze zmiennym kodem.

automatyka-somfy-dexxo-pro-3s-rts

SOMFY to napędy francuskiego potentata w automatyce.
Dzięki wykorzystaniu paska zębatego otwieranie i zamykanie bramy odbywa się zdecydowanie ciszej. Somfy oznacza bardzo bogate wyposażenie już w standardowym zestawie, skuteczną ochronę antywłamaniową i najwyższą precyzję działania.
Nadajniki 4-kanałowe Keygo RTS umożliwiają sterowanie również trzech kolejnych urządzeń np. bramy wjazdowej i alarmum.