Bramy Segmentowe

Na dostawcę w tym segmencie wybraliśmy zdecydowanego lidera. Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram i ogrodzeń. To firma w całości oparta na polskim kapitale, zatrudniająca ponad 1000 osób. Jej wyroby charakteryzują się solidnością wykonania i trwałością zastosowanych rozwiązań.

Bramy Segmentowe

Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.
Brama segmentowa montowana jest bezpośrednio za otworem wjazdowym, a dzięki pionowemu kierunkowi otwierania oraz prowadzeniu pod kątem prostym nie zajmuje przestrzeni przed budynkiem i umożliwia wykorzystanie całkowitej głębokości pomieszczenia.
 

Bramy Segmentowe UniPro – ciepło i cicho w garażu

Współczynnik przenikania ciepła: Uk=1,07 W/m²K
Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB
Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu.
Jest to brama ciepła (współczynnik przenikania ciepła bramy Uk = 1,07 [W/m²K]) przeznaczona szczególnie do garaży ogrzewanych.
Nasze bramy garażowe są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym.
 

Super ciepła brama garażowa UniTherm

Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,37 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolacje całej bramy z współczynnikiem ciepła na poziomie 0,79 W/m²K dla bramy 5500 x 2250 mm.
 

PRIME nowa klasa garażowych bram segmentowych

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.
Taka jest brama PRIME. Innowacyjna, dopracowana w każdym szczególe odzwierciedla Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz. To w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej.
PRIME nie ma sobie równych, a klasyczna linia stylistyczna jest zapowiedzią tego co kryje się w inteligentnie zaprojektowanym wnętrzu bramy.
 

Idealne rozwiązanie dla ocieplonych garaży

Odpowiedniej grubości panele (40 mm) ocieplone pianką oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie zapewnia najlepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu. Współczynnik przenikania ciepła dla bramy segmentowej UniPro kształtuje się na poziomie Uk=1,07 W/m²K. Dolna uszczelka komorowa eliminuje konieczność zastosowania progu i minimalizuje efekt nierówności posadzki.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Nasza brama segmentowa została zaprojektowana tak, abyś mógł jej bezpiecznie używać. Po pierwsze panel z zabezpieczeniem kształtowym przed zakleszczeniem palców. Teraz możesz otwierać i zamykać bramę bez obaw, przesuwając dłoń po płaszczu nawet w miejscu łączenia paneli. Po drugie bezpieczny układ sprężyn montowanych w prowadnicach ponad otworem wjazdowym. Po trzecie hamulec bezpieczeństwa, po czwarte fotokomórki.

Cicha, płynna i niezawodna praca bramy

UniPro to brama stabilna, doskonale wyważona dzięki odpowiednio dobranemu układowi sprężyn. Dodatkowo zastosowanie rolek o „pływających” osiach minimalizuje efekt tarcia, dzięki temu praca całego mechanizmu jest sprawna i komfortowa, nawet przy ręcznym otwieraniu.

Standardowe napędy serii MOTO

Napęd Wiśniowski MOTO to owoc współpracy marki WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi. Wszystkie najważniejsze funkcje napędu do bram garażowych zamknęliśmy w minimalistycznej i eleganckiej obudowie. MOTO oferuje niezawodną pracę z funkcjami charakterystycznymi dla tego typu napędów. Umożliwia sterowanie nadajnikami oraz podłączenie fotokomórek, dodatkowej lampy sygnalizacyjnej i przycisku ręcznego sterowania. Dzięki możliwości uzupełnienia napędu o dedykowaną baterię awaryjnego zasilania, może on zostać uruchomiony również w przypadku braku energii elektrycznej.
 

SOMFY to napędy francuskiego potentata w automatyce

Dzięki wykorzystaniu paska zębatego otwieranie i zamykanie bramy odbywa się zdecydowanie ciszej. Somfy oznacza bardzo bogate wyposażenie już w standardowym zestawie, skuteczną ochronę antywłamaniową i najwyższą precyzję działania.
Nadajniki 4-kanałowe Keygo RTS umożliwiają sterowanie również trzech kolejnych urządzeń np. bramy wjazdowej i alarmu.
 
Kontakt

Wzory Przetłoczeń

Bez Przetłoczeń

Kasetonowe

Niskie

Wysokie

Z Ozdobnikami

Typowe Kolory

Biały

Brązowy

Złoty Dąb

Orzech

Machoń