Bramy Przemysłowe

Na dostawcę w tym segmencie wybraliśmy zdecydowanego lidera. Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram i ogrodzeń. To firma w całości oparta na polskim kapitale, zatrudniająca ponad 1000 osób. Jej wyroby charakteryzują się solidnością wykonania i trwałością zastosowanych rozwiązań.

Bramy Przemysłowe

Bramy przemysłowe to zwarte konstrukcje, które montuje się w pozycji pionowej, co pozwala na znaczną oszczędność przestrzeni w pomieszczeniu garażowym. Brama nie zajmuje też miejsca przy wjeździe, bo drzwi otwierają się do góry, dlatego możesz wykorzystać maksymalną ilość przestrzeni.

 
Jakość na lata
Konstrukcja bramy została wykonana z ocynkowanej stali (w przypadku prowadnic oraz łączników), a panele bramowe wykonane są z cynkowanej blachy stalowej, dodatkowo zabezpieczonej specjalnymi farbami poliestrowymi. Wykonanie bramy ze starannie wyprofilowanej blachy zapewnia doskonały wygląd przez wiele lat i to bez konieczności konserwacji. Oszczędność czasu i pieniędzy!
 

Wygoda i bezpieczeństwo użytkowania

Wszystkie bramy posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, jak znak CE czy atest PZH. Bramy wyposażone są w liczne systemy bezpieczeństwa, jak zabezpieczenia przeciw pęknięciom linek czy sprężyn, fotokomórki i sygnały świetlne, które pozwalają na bezpieczne ich użytkowanie. Bramy wyposażone są w specjalne dźwignie, które w przypadku braku prądu umożliwią ręczną obsługę. Listwy bezpieczeństwa i hamulce elektromagnetyczne zapewniają całkowite bezpieczeństwo użytkowania.
 

Kolorystyka

Szeroka gama kolorystyczna to niewątpliwy atut naszych bram przemysłowych. Nasze bramy przemysłowe mogą zostać pomalowane w jednym z ponad 200 kolorów z palety RAL. Wiemy, jak ważna jest identyfikacja wizualna w projektowaniu siedziby firmy a dzięki nam łatwo dobierzesz produkt pasujący kolorystycznie do budynku Twojego przedsiębiorstwa.
 

Szeroki wybór

Szukasz bramy roletowej, a może harmonijkowej? Potrzebujesz bramy przeszklonej? Cokolwiek byś nie szukał, najszersza oferta bram przemysłowych w Lublinie pozwoli Ci na dobór idealnej bramy dla Twojej firmy. W ofercie posiadamy bramy przemysłowe każdego rodzaju i w niemal każdym wymiarze. Bez problemu dobierzemy bramę przez którą przejedzie auto ciężarowe albo bramę, która zajmuje minimalną ilość miejsca w hali firmowej.
 
Kontakt