Bramy Uchylne

Na dostawcę w tym segmencie wybraliśmy zdecydowanego lidera. Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram i ogrodzeń. To firma w całości oparta na polskim kapitale, zatrudniająca ponad 1000 osób. Jej wyroby charakteryzują się solidnością wykonania i trwałością zastosowanych rozwiązań.

Bramy Uchylne

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu. To dobra jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty

Dostępne 8 kolorów typowych i dwa wykonania z okleiną drewnopodobną.

 
Bezpieczne
Konstruktorzy bramy uchylnej Wiśniowskiego położyli główny nacisk na bezpieczeństwo użytkownika. Zastosowano zespół sprężyn naciągowych w osłonach. Specjalny kształt prowadnic i rolek zapewnia dokładne prowadzenie i zabezpiecza skrzydło bramy przed wypadnięciem. Dwupunktowe, zatrzaskowe ryglowanie daje zawsze pewność zamknięcia bramy. Uzupełnienie stanowią fotokomórki i czujnik przeciwprzeciążeniowy napędu.
 
Łatwe w obsłudze
System odpowiednio dobranych i wyregulowanych sprężyn oraz samonastawne rolki umożliwiają łatwe podnoszenie bramy, a zamykanie przebiega stabilnie, łatwo i pewnie.
 
Ciche
Odporne na ścieranie tworzywo sztuczne (listwy, rolki, tuleje) w połączeniu z elementami stalowymi sprawia, że zarówno otwieranie jak i zamykanie bramy odbywa się cicho i sprawnie.
Trwałe
Skrzydło wykonane z blachy ocynkowanej pokrytej hutniczo lakierem akrylowym i zabezpieczonym folią. We wszystkich bramach uchylnych ościeżnice są skręcane z zamkniętych profili stalowych, ocynkowanych, w ten sposób wyeliminowano możliwość powstania ewentualnych ognisk korozji.
Ocieplenie
Do wyboru mamy dwa wykonania. Z ociepleniem lub bez. Lepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu zapewnia ocieplenie bramy i zabezpieczenie jej od wewnątrz panelami PCV. Natomiast wersja bez ocieplenia stanowi tanie rozwiązanie dla nieogrzewanych garaży.
 
Napęd
Napędy serii MIDO to inteligentna technologia w zakresie automatyki. Napęd za pośrednictwem łańcucha porusza wózkiem jezdnym po szynie. Po przez procedurę programowania mamy możliwość dopasowania parametrów napędu dla potrzeb konkretnej bramy. W przypadku natrafienia na przeszkodę podczas zamykania bramy automat zatrzymuje się i wraca do pozycji otwartej. W komplecie z napędem nadajnik zdalnego sterowania ze zmiennym kodem.
Kontakt